Meg kell ismerned a legfontosabb embert az életedben, önmagadat. Az önismeret ereje felszabadít a megfelelési kényszerek, a hozott és tanult viselkedésminták terhe és béklyója alól. Ha nem ismered önmagadat, nem ismerheted meg igazán a világot és nem tudod megteremteni a vágyaidat, mert nem ismered a teremtő erőd működését sem. Engedd el, amit eddig hallottál, tapasztaltál magadról és ismerd meg valóban, ki vagy!