Miért hezitálsz? A döntés hiánya tart vissza jelenlegi szinteden. Mi a legrosszabb, ha hibás döntést hozol? Mi lesz, ha nem döntesz? Figyeld, hogyan reagál egy-egy helyzetre a fejed, a szíved és a hasad (a fej-szív-has tesztről a könyvben olvashatsz) és ha mindegyik laza, hozd meg a döntésedet, hogy megkezdődhessen a teremtés.