A szeretet nem egy érzés, ami jön vagy megy. A szeretet egy erő, amit aktiválni kell, ha szükség van rá. Vagy szeretetben vagy, vagy félelemben, nincs más lehetőség. Ne félelemben cselekedj, mindig szeretetben dönts és lépj! Akkor vagy szeretetben, amikor a tested ellazult és pozitív gondolataid vannak, amikor békében vagy önmagadban és a léttel. Ekkor tudsz teremteni.